Kopalnia Wiedzy MatMartyna

      Kształcimy uczniów szkoły podstawowej i średniej oraz przygotowujemy do egzaminów ósmoklasisty i matury na różnych poziomach.

              Poszukujemy doświadczonych i pełnych pasji korepetytorów, którzy dołączą do naszego zespołu i zapewnią wysokiej jakości wsparcie edukacyjne uczniom w każdym wieku i na każdym poziomie.

        Jako korepetytor będziesz pracować z uczniami indywidualnie lub w grupie, aby pomóc im osiągnąć cele dydaktyczne i wydobyć ich pełny potencjał. .

Obowiązki:

– Opracowanie spersonalizowanego planu lekcji w oparciu o potrzeby ucznia i jego styl uczenia się.
– Zapewnienie instrukcji i wskazówek w różnych przedmiotach, w tym w matematyce, naukach ścisłych, języku angielskim.
– Ocenianie postępów uczniów i dostosowanie metody nauczania w razie potrzeby.
– Komunikowanie się z rodzicami i nauczycielami, aby zapewnić najwyższy poziom kształcenia.
– Prowadzenie rejestrów postępów i obecności uczniów.
– Przekazywanie uczniom informacji zwrotnych i wspieranie ich, aby pomóc im zbudować pewność siebie i zwiększyć ich motywację.

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub pokrewne (mile widziane).
– Doświadczenie jako korepetytor lub nauczyciel (mile widziane).
– Znajomość przedmiotu i metod nauczania.
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
– Umiejętność pracy samodzielnej i jako część zespołu.
– Elastyczność do pracy popołudniami – wieczorami i w weekendy w zależności od potrzeb.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,
– stały rozwój zawodowy
– wspierające środowisko pracy
– pracę w wybranych przez Ciebie godzinach
– profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne

Jeśli jesteś pasjonatem edukacji i chcesz wywrzeć pozytywny wpływ na życie uczniów, prześlij swoje CV i list motywacyjny, podkreślając swoje kwalifikacje i doświadczenie jako korepetytor. Czekamy na Twoją wiadomość!